Ankara Şehir İçi Nakliyat

25 yılı aşkın süre ile profesyonel hizmetine uzman kadrosu ile devam eden Zirvetaş taşıma şirketi sizlere 7/24 hizmetini Ankara ve tüm ilçelerinde sunmaktadır. Taşınılmaya karar verildiğinde dilerseniz aynı gün içinde de Şehir içinakliye işleminin gerçekleşmesi mümkündür. Araçlarımız son teknolojiye uygun seçilerek yenilenmektedir. Şehir içi taşımacılıkta araçlarımız kapalı kasa ve çelik yapıda olup anlık gps sistemi ile takip edilebilmektedir. Böylece daha profesyonel Şehir içi nakliye hizmeti almış olursunuz.

Asansörlü Şehir içi Eşya Taşıma

Nakliye sektörünün en önemli ekipmanlarından biri olan asansörlü taşımacılık bizler için olmazsa olmazlardandır. Getirisinin ve kolaylıklarının avantajlarından faydalanarak sizlere daha profesyonel şehir içi nakliyeimkanısunmaktayız. Getirilerinden bazıları ise;

  • Zamandan tasarruf edilmesi
  • Yapı içlerine hasar verilmeden taşınması
  • Paketlemelerin zedelenmemesi
  • Çevreye daha duyarlı nakliyenin gerçekleşmesi
  • İnsan gücünün hor kullanılmaması
  • Hacimlerine göre eşyaların taşınması

gibi avantajları bulunmaktadır. Asansörlü şehir içi nakliye de personellerimiz daha özverili çalışarak profesyonel nakliye için kusursuz iş bitimine odaklanmaktadır.

Güvenilir Şehir İçi Nakliye Firması

Yaptığı her anlaşmaya ek sigorta poliçesi imzalamayı teklif ederek güvenilir şehir içi nakliyede olası maddi zararlarınızın önüne geçmenizi hedeflemekteyiz. Zirvetaş taşımacılık şirketi uzman personelleri ve son model araç filoları ile profesyonel nakliye hizmeti vermektedir araçlar gps sistemi ile anlık takip edilerek yoldaki olası duraksamaları da hesaplamalarının arasına katmaktadır. Güvenilir şehir için nakliyede dilerseniz aynı gün içinde bilenakliye işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.