Evden Eve Nakliye

Yıllara dayanan tecrübesi sayesinde, Ankara’da taşımacılık hizmetine kattığı büyük destekle ön plana çıkan Zirvetaş nakliyatçılık müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaktadır. Yaptığı tüm evden eve nakliye hizmetleri referanslarının arasında yerini almaktadır. Taşımacılık sektöründe araç filolarını son teknolojiye uygun seçerek işini daha da profesyonel evden eve taşımacılığa dönüştürmektedir. Uzman personellerimiz yıllardır profesyonel hizmet sağlayarak şirketimizin en büyük destekçi olmaktadır.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Günümüzün nakliye sektörünün olmazsa olmazlarından olan asansörlü nakliye aracı sektöre en çok yarar sağlayan ekipmanlardan biridir. Evden eve asansörlü taşımacılığın faydaları oldukça fazladır bunlardan bazıları ise;

  • Yapı içlerine hasar verilmemesi
  • Paketlemelerin zedelenmemesi
  • Zamandan tasarruf edilmesi
  • Çevreye daha duyarlı nakliyenin gerçekleşmesi
  • İnsan gücünün hor kullanılmaması

Vb. gibi yararları bulunmaktadır. Ayrıca paketlemelerin hacimlerine uygun seçilerek asansörlü evden eve nakliyenin daha kolay ve pratik olmasını da sağlamaktadır. Zirvetaş nakliyatasansörlü nakliye araçlarını daima yenileyerek teknoloji ile birlikte daha profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Güvenilir Evden Eve Nakliyatçılık

Taşınılmaya karar verildiğinde hangi şirketin sizler için daha yararlı olabileceğini bilememek, sizlerin kafanızdaki ilk soru işaretlerinden biri olacaktır. Güvenilir evden eve nakliye de bizleri arayarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzman personellerimiz hizmet noktasına gelerek tüm eşyaları detaylarına kadar inceler ve ön izlemesini yaparak sizlere en uygun ve pratik taşınmayı teklif eder. Ayrıca anlaşmaya ek güvenilir evden eve nakliye de sigorta poliçesi de imzalamayı teklif ederek olası maddi zararlarınızın önüne geçmenizi hedeflemektedir. Trafik kazaları- sel- deprem- yol çökmeleri gibi olası ihtimaller herzaman göz önünde bulundurulmalıdır. Bunların dışındaki tüm sorumluluklar şirketimizce Zirvetaş nakliye şirketine aittir.