Kamu ve Kurum Taşıma

Nakliye sektörünün en meşakkatli alanlarından olan kurum taşımacılığı için özel ekip oluşturarak profesyonel nakliye hizmeti vermekteyiz.Zirvetaş nakliyat olarak yaptığımız her işi referanslarımızın arasına katarak ve müşteri memnuniyetine odaklanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 25 yılı aşkın sürüyle Ankara‘da en iyi taşıma şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Kamu ve kurum taşımacılığı alanında ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde her şeyi öngörebilir ve nakliyenin tüm detaylarına hakim olabilirsiniz teknolojinin de sağladığı büyük yararlar sayesinde araç filolarımızı sürekli yenilemekteyiz.Alanında uzman ekibimiz sayesinde kamu ve kurum taşımacılığı işlerini kusursuz ve sorunsuz teslim etmekteyiz.

Asansörlü Kurum Nakliyesi

Nakliyenin olmazsa olmaz araçlarından olan asansörlü taşıma ekipmanı günümüzde en çok tercih edilen araçların başında gelmektedir. Kamu ve kurum taşımacılığına oldukça fayda sağlayan asansörlü nakliyenin bazı artıları şunlardır.

  • Çevreye daha duyarlı bir nakliye
  • İnsan gücünün hor kullanılmaması
  • Zamandan tasarruf edilmesi
  • Konforlu bir taşımacılık yapılması
  • Yapı içlerine hasar verilmemesi
  • Paketlemelerin zedelenmeden taşınması gibi

artıları vardır. Kamu ve kurum taşımacılığında gizlilik ve titizliği esas alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz profesyonel bir ekip ile çalışarak Ankara‘nın en iyi şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz. Sizlerin taşımacılık konusunda en iyi yardımcınız Zirvetaş nakliye şirketi olacaktır.

Güvenilir Kamu ve Kurum Taşımacılığı

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz yapılan anlaşmada sizlere ek olarak sigorta poliçesi imzalamayı teklif eder.Buradaki asıl amaç güvenilir kamu ve kurum taşımacılığı için olası maddi zararlarınızın önüne geçebilmektir. Olası bazı ihtimaller ise (trafik kazaları, sel, deprem, yangın ve yol çökmeleri) gibi ihtimallerden bahsetmekteyiz.Bu ihtimaller her zaman göz önünde bulundurulmalıdır ayrıca araçlarımız GPS sistemi ile takip edilerek anlık seyir halini kontrol edebilmekteyiz Zirvetaş nakliye firması profesyonel kamu ve kurum nakliye hizmetini gerekirse sizlere 7/24 sağlamaktadır.